USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I TATUAŻU

W swojej ofercie posiadam dwie, alternatywne metody usuwania niechcianego makijażu permamentego oraz tatuażu.Laser Nd-Yag Q-switch oraz Remover PMU. Metodę usuwania dopasowuję indywidualnie do stanu makijażu permanentnego lub tatuażu. 

LASER ND-YAG Q-SWITCH

Laser jest najskuteczniejszą i najszybszą metodą wywabiania mocnych, ciemnych, niebieskich, rózowych makijaży permanentnych i tatuaży. Spotkanie trwa 30 min,natomiast sam zabieg około 2 minut. Dyskomfort w trakcie zabiegu można porównać do strzelania z gumki. Ból jest niwelowany środkiem znieczulającym. Po zabiegu skóra jest czerwona, może puchnąć, boleć. W zależności od głębokości znajdowania się pigmentu pod skórą. Laser usuwa tatuaże i makijaże permanentne bardzo ciemne, niebieskie, czerwone, łososiowe, pomarańczowe.
Przeciwwskazania
 do wykonania zabiegu to: ciąża i laktacja, przyjmowanie leków  światłoczułych, infekcja, obniżenie odporności, choroby serca, padaczka, rozrusznik, skłonność do bliznowców, przyjmowanie innych leków i inne choroby (poinformuj osobę wykonującą przed zapisem, jakich leków używasz lub na jakie choroby cierpisz)

REMOVER PMU

Bezpieczna, bo naturalna.  Remover składa się z soli mineralnych i miąższu z aloesu.  Idealnie sprawdza się przy usuwaniu makijaży permanentnych delikatnych okolic oczu i ust, efekty widoczne są natychmiastowo, Ostateczny efekt dodatkowego rozjaśnienia uzyskujemy po wygojeniu,  zabieg można powtarzać co miesiąc.Nie wyklucza nas z życia codziennego, jedynie tworzą się delikatne strupki. Czas trwania zabiegu do 30 minut. Przeciwwskazania jak przy zabiegu laserowym.